O nas

Strona internetowa, którą Państwu udostępniamy jest wynikiem prac grupy przyjaciół, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko w dziedzinie produkcji alkoholu ale i w programowaniu i tworzeniu stron.

Udostępniamy Państwu portal, która łączy społeczność internautów zainteresowanych domową produkcją alkoholu, nalewek i win. Z naszych doświadczeń wynika, że starannie przygotowane wino jest o wiele smaczniejsze niż te, które możemy kupić w sklepach czy aukcjach. Warto spróbować zrobić wino czy nalewkę według przepisów, których z czasem na naszej stronie będzie coraz więcej i przekonać się, że nie jest to takie trudne.

Poprzez tą stronę chcemy propagować trzeźwość i konsumpcję z umiarem. Nie ma bowiem, żadnej przyjemności z upijania się. A jak uczy doświadczanie ;-( konsekwencje mogą być zazwyczaj kolejnego dnia dotkliwe.

Bardzo chętnie przyłączymy się do społecznościowych akcji pozujących szkodliwość alkoholu, nawiążemy współpracę (w zakresie promocji) z osobami lub ośrodkami, które oferują terapie dla osób uzależnionych.

Reklama

Uwaga !!! Treści oraz ilustracje prezentowane na tej stronie podlegają ochronie praw autorskich. Zabrania się kopiowania i udostępniania publicznie bez zgody właściciela portalu Elfuego

Elfuego / Ogłoszenia i informacje dla firm © Copyright 2010